Wspinaczkowy Dzień Dziecka

Najcenniejsze, co możemy podarować dziecku, to wspólny czas i wspomnienia. Dlatego zapraszamy Was na rodzinny, wspinaczkowy dzień dziecka do Całorocznika w Ryczowie! 

Całorocznik to miejsce, które skradło nasze serca – jest tam niemal wszystko, czego potrzebujemy, by spędzić czas tak, jak lubimy najbardziej! Las, skały, zwierzęta – nawet te trochę bardziej dzikie, a do tego spory kawałek ogrodzonego terenu na swobodne zabawy, miejsca na ogniska i… bardzo komfortowy dom, którego pokoje czekają na Gości!
Zapraszamy Was do tego świata!

3 czerwca 2023 (sobota)
10:00-17:00

Koszt udziału w wydarzeniu to 250 zł za dziecko
Udział rodzica i maluszka nie biorącego udziału w warsztatach - bezpłatny

Razem skupimy się na pięknie otaczającej nas natury. Spróbujemy odłożyć na bok wszystkie codzienne sprawy i sprawić, że czas zatrzyma się choć na chwilę.
Dzieci wezmą udział w warsztatach wspinaczkowych pod okiem doświadczonych instruktorów oraz w grze terenowej, w czasie której odwiedzimy zwierzęta mieszkające w ośrodku.
Dorosłych zaprosimy do strefy relaksu, obok której przygotujemy plenerowy kącik zabaw dla maluchów, które jeszcze nie biorą udziału w warsztatach, a na koniec rozpalimy  ognisko z poczęstunkiem dla dużych i małych!