Joga Family Camp z Basią Tworek

Stańmy wspólnie na macie! Family Campy organizowane przez Basię to prawdziwa celebracja zdrowego ruchu w harmonii ciała i umysłu! Jeżeli zastanawiacie się, czy joga jest dla Was, Basia przekona Was, że tak. Jeśli myślicie, że to nie Wasza bajka, to spotkanie z Basią odmieni Wasze poglądy na tę kwestię!

„Tylko jak tu próbować nowych asan, kiedy muszę pilnować moich dzieci…” – nie pomyślał nikt, kto nas zna 😉 Korzystając z dobrodziejstw pięknej, czystej natury wokół, spróbujemy choć troszeczkę przywrócić sielski klimat wakacji na wsi. Bo w byciu dzikim dzieckiem nie chodzi o brak dorosłego opiekuna, ale o możliwość dotykania, próbowania, brudzenia się, doświadczania… BYCIA! Nasi tutorzy mają głowy pełne pomysłów i odpowiednio pokierują leśno-wiejskimi aktywnościami. Świetnie wychodzi im także spontaniczne reagowanie na dziecięce potrzeby, więc w programie zajęć znajdzie się miejsce na swobodę i na budowanie w dzieciach poczucia decyzyjności.
Dorośli w tym czasie będą mogli skupić się na sobie i na jodze, bo dziecko, które dobrze się bawi i w dodatku jest otoczone odpowiednią opieką, to źródło rodzicielskiego relaksu.

Na warsztatach dla dzieci będziemy spotykać się 3 razy dziennie (w trakcie jogi rodziców). W programie: mnóstwo przyrody, gry terenowe, wspólne budowanie, zabawy ruchowe, eksplorowanie Zagrody Ojrzanów i poznawanie jej mieszkańców, nauka rozpoznawania śladów zwierząt i opowiadanie historii. Chcemy przywrócić sielski klimat, znany nam także z książki „Dzieci z Bullerbyn”.

Bo w byciu dzikim dzieckiem nie chodzi o brak nadzoru i opiekuna, tylko o możliwość dotykania, próbowania, brudzenia się, wymyślania, sprawdzania, doświadczania… BYCIA!

Z dala od zgiełku miasta, w domu otoczonym łąkami, polami i stawami, ze zwierzętami, piękną salą do jogi, sauną na wodzie i pysznym wegetariańskim, miejscowym jedzeniem.

Jogi z Basią możecie spróbować także na naszym obozie rodzinnym na Sycylii

Dzieci pracują w grupach wiekowych

W zależności od liczby dzieci zgłoszonych w danym przedziale wiekowym, możemy zaproponować inny podział na grupy. 

Bobasy

<2,5 roku 

Grupa swobodnej zabawy podczas jogi

Maluszki

2,5-3,5 roku

Dziecku przez cały czas trwania zajęć towarzyszy rodzic lub inny opiekun

Średniaki

4-6 lat

Grupa pracuje samodzielnie pod opieką tutora lub tutorki

Starszaki

7-10 lat

Grupa pracuje samodzielnie pod opieką tutora lub tutorki

Kto prowadzi jogę?

Basia Tworek – psycholożka, wykładowczyni i nauczycielka jogi z powołania. Możecie kojarzyć ją z zajęć domowej jogi na YouTube, podcastu JOGAPDEJT, bloga basiatworek.pl, comiesięcznych newsletterów, oraz z warszawskiej szkoły Stan Skupienia. Więcej o Basi do poczytania tutaj.

No dobra, ale ile to kosztuje?

Dorosły

W pokoju 3-osobowym, 2-osobowym, lub domku 5 osobowym:

2099 zł przy rezerwacji do 29.02.2024
2199 zł przy rezerwacji od 1.03.2024
1399 zł osoba towarzysząca, nie biorąca udziału w zajęciach z jogi, opiekun dziecka w grupie Maluszków

Dziecko

<3 lat śpiące w łóżku z rodzicem 800 zł
3-5 lat śpiące w łóżku z rodzicem 990 zł
3-5 lat w łóżeczku turystycznym z pościelą 1150 zł
3-5 lat na oddzielnym łóżku 1250 zł
5-10 lat na oddzielnym łóżku 1300 zł
>10 lat na oddzielnym łóżku 1400 zł

W cenę wliczone są

noclegi

wyżywienie

zajęcia dla dzieci i dorosłych

Zapisy: kontakt@basiatworek.pl