Zapraszamy Was na wiosenny piknik rodzinny!!!

kalendarz

18 maja 2024

zegar

14:00-20:00

koszty

40 zł/osoba

Dotyczy zarówno dzieci, jak i dorosłych

kadra

Piknik przeznaczony jest dla całych rodzin z zastrzeżeniem, że przez cały czas trwania imprezy przynajmniej jeden opiekun dziecka musi przebywać na jej terenie.

O co nam chodzi?

Jak zwykle: o coś więcej 😉
Chcemy – po pierwsze – bliżej Was poznać. Was, czyli aktywnych rodziców, rodziców outdoorowych, z którymi tak miło nam się rozmawia podczas innych wyjazdów i zawsze na te rozmowy brakuje nam czasu.
Po drugie – chcemy, żebyście Wy poznali nas, kadrę Animatu i osoby z nami współpracujące.
Po trzecie – chcemy wypuścić dzieciaki do lasu, bo to dla nich odpowiednie miejsce! Podczas warsztatów na świeżym powietrzu będą miały okazję naładować się witaminą N 😉
Po czwarte i piąte – chcemy stworzyć przestrzeń do odpoczynku rodziców i spędzić ciepłe, majowe popołudnie w rodzinnym i spokojnym klimacie!

Co jest wliczone w cenę?

–  zajęcia z jogi dla dorosłych (należy mieć własną matę)
-warsztaty dla rodziców z MILE
– możliwość indywidualnej rozmowy z Terapeutką SI Natalią Mikołajczyk
– zajęcia dla dzieci pod opieką tutorek z Animatu (leśny zwiad, warsztaty muzyczne, majsterka)
– „baza” pod wspólne ognisko (chleb na ognisko, ser żółty, keczup, musztarda, woda, sok do wody, kubeczki papierowe, talerzyki papierowe, przygotowane ognisko z rusztem do grillowania)

Co nie jest wliczone w cenę?

Dodatkowo płatne będą masaże, ze względu na ograniczoną ilość miejsc. Cena wynosi 60 zł za 30 minutowy masaż. Zapisy na miejscu. Do wyboru: masaż klasyczny, masaż relaksacyjny, masaż głęboki.

Tym razem nie zapewniamy też „treści” jedzonka na ognisko – kiełbaski, warzywa, pianki – prosimy przywieźć we własnym zakresie, każdy wedle uznania i preferencji.

 

Kto będzie umilał Wam czas?

STREFA KIDS

Animatu

Jedyne takie Dzikie Biuro Podróży dla dzieci, młodzieży i ich rodziców. Naszą filozofią jest L.A.S. czyli Lokalnie, Aktywnie i Samodzielnie. 

Chcemy zabrać Was do lasu i spędzić czas tak, jak lubimy najbardziej – całymi rodzinami, ale z możliwością dobrej zabawy i odpoczynku nie tylko dla dzieci, ale także (w równym stopniu!) dla rodziców. 

Konserwator zabytków, wspinacz, muzyk, człowiek orkiestra. Po sycylijskim sukcesie wspólnie zorganizowanych warsztatów muzycznych, kontynuujemy tradycję zespołu „Sycylijskie Bakłażany” i mamy nadzieję, że poruszymy struny Waszych serc, tak jak stało się to podczas jesiennego obozu na Sycylii w 2023 roku.

STREFA RODZICA

Basia Tworek – psycholożka, wykładowczyni i nauczycielka jogi z powołania. Możecie kojarzyć ją z zajęć domowej jogi na YouTube, podcastu JOGAPDEJT, bloga basiatworek.pl, comiesięcznych newsletterów, oraz z warszawskiej szkoły Stan Skupienia.

Natalia jest terapeutką zajęciową, w MILE prowadzi terapię Integracji Sensorycznej i Terapię Ręki. Chętnie rozwieje wasze wątpliwości w tematach związanych z małą motoryką, procesami sensorycznymi, radzeniem sobie z nadmiarem bodźców i wielu innych. 
Co to MILE? To Centrum Rozwoju Dziecka, w którym prowadzimy konsultacje, diagnozy i terapie z zakresu: Integracji Sensorycznej, Treningu Umiejętności Społecznych, Terapii Ręki i Terapii Pedagogicznej. 

Staramy się odpowiedzieć na wszystkie pytania, pomóc w dalszych etapach rozwoju dziecka, tak aby mogło swobodnie funkcjonować w otaczającym je świecie. 

Hej! Jestem Kasia, studentka 4. roku Fizjoterapii w Krakowie. Regularnie rozwijam się na kursach w zakresie masażu, terapi funkcjnalnej i uroginekologii. Specjalizuję się w masażach klasycznych, rozluźniających i głębokich tkanek, dostosowując je do indywidualnych potrzeb pacjentów. Moje podejście opiera się na empatii i słuchaniu, zapewniając pełne wsparcie w drodze do zdrowia i pełnej sprawności. Gotowa jestem pomóc Ci już teraz!

Hej! Ukończyłam studia z terapii zajęciowej oraz jestem studentką fizjoterapii.
Specjalizuje się w masażu klasycznym, relaksacyjnym oraz tkanek głębokich.
Moja praktyka opiera się na holistycznym podejściu do ciała, aby zapewnić kompleksową opiekę moim pacjentom.
Zapraszam do zapisów, aby trochę wyluzować!
Instagram: @wyluzuj_julia_massage

Wyjątkowe miejsce położone u stóp Sokolicy – najwyższej skały na Jurze Krakowsko-Częstochowskiej. Ogrodzony, prywatny teren z węzłem sanitarnym, do tego prawdziwe, ogromne tipi z miejscem na ognisko…  

Uwaga! Na terenie bazy nie ma parkingu. Samochody prosimy zostawiać pod oddaloną o 5 min spacerku Brandysówką.