LATO DZIKICH DZIECI

Czy pamiętacie wakacje swojego dzieciństwa? Bieganie po lesie, kolana wiecznie zielone od trawy, a oczy roziskrzone tą czystą, dziecięcą radością?

A ferie zimowe? Wychodzenie w wielu warstwach ubrania na całe dnie, zjeżdżanie na jabłuszku, lepienie bałwana i ślizganie się na butach po zamarzniętych kałużach? 

Właśnie taką przestrzeń stworzymy wspólnie w czasie Lata i Zimy Dzikich Dzieci! Wspólnie uczymy się o przyrodzie, brudzimy błotem i wspinamy na drzewa. Budujemy forty ze śniegu, odczarowujemy zimę i uczymy dzieci, że nie ma złej pogody, a jedynie źle dobrane ubrania 😉

Jednocześnie jest to idealna propozyzja na pierwszy samodzielny wyjazd dziecka. Małe grupki i bliskościowi wychowawcy pomogą w łagodnym przejściu przez to ogromne przeżycie! 

Doskonale wiemy, że wyjazd na pierwszy obóz to poważna sprawa zarówno dla dziecka, jak i dla rodzica. Chcemy stworzyć szczególne warunki, żeby każdy młody odkrywca czuł się bezpieczny i zaopiekowany, tak by jego pierwsze samodzielne kroki stawiane były w jak najłagodniejszy sposób, a cały wyjazd był przyjemną i wyjątkową przygodą!

To propozycje dla: 
– dzieci w wieku 6-10 lat;
– tych, którzy nigdy nie wyjeżdżali na dłużej bez rodziców;
– tych, którzy już wyjeżdżali bez rodziców, ale potrzebują w tym temacie więcej wsparcia;
– również dla tych, którzy chcą przeżyć naprawdę dziką przygodę, nie boją się biegać, skakać i szukać wiatru w polu 😉