Gra terenowa „Ziemia 100 lat po końcu świata”

Fabuła gry

Uczestnicy gry zamieniają się w naukowców ze stacji badawczej, którzy wyruszają na Ziemię, aby dowiedzieć się, czy jest ona już zdatna do życia.

Ponieważ wciąż pada radioaktywny deszcz, badacze mają 2 godziny, by wypełnić zlecony raport, zdobyć próbki wody i roślinności i wrócić na swój statek, zanim na ziemię spadnie kolejna fala promieniowania.

Grupa zostanie podzielona na Oddziały, każdy po około 10 osób. Każdy oddział będzie uczestniczył w grze pod opieką animatora – obecność nauczyciela jest zalecana, ale nieobowiązkowa.

Po upływie wyznaczonego czasu spotkamy się w bazie, aby rozdać dyplomy i podsumować nasze działania. Rozpalimy także ognisko, aby odzyskać siły trudach misji.

Wycieczka przeznaczona jest dla uczniów w wieku 12-15 lat

Gdzie możemy zorganizować grę?

Całorocznik – Ryczów

Ośrodek zlokalizowany niedaleko zamku w Ogrodzieńcu, z dużym, ogrodzonym terenem leśnym, własną skałą przygotowaną do wspinaczki oraz mini-zoo z sympatycznymi kozami i przyjaznymi osiołkami. 

Baza Tricamp – Będkowice

Położona w pobliżu Krakowa, w otoczeniu malowniczych skał wapiennych Dolinek Podkrakowskich, ogrodzona baza z ogromnym, indiańskim tipi z miejscem na ognisko wewnątrz, trampoliną i zapleczem sanitarnym.

Schronisko Przysłop – Barania Góra

Wybudowane na stoku Baraniej Góry, jednego z najwyższych szczytów Beskidu Śląskiego, niedawno wyremontowane schronisko, oferujące noclegi w komfortowych warunkach i pyszne jedzenie. 

Dowolna lokalizacja

Grę możemy przeprowadzić również w Waszej okolicy
lub w dowolnym miejscu, gdzie będziecie spędzać czas podczas wyjazdu, wycieczki czy innego wydarzenia. 

Jeśli macie ochotę na wycieczkę wielodniową, w każdym z wymienionych przez nas miejsc chętnie zorganizujemy dla Was również nocleg!

kalendarz

Wycieczka może odbyć się o dowolnej porze roku. 

Chętnie zorganizujemy dla Was także transport
(wycena indywidualna).

koszty

Koszt udziału to 80 zł od osoby. 
Cena zawiera:
– Organizację gry terenowej
– Opiekę 1 animatora na 10 osób
– Dyplomy dla uczestników
– Ognisko z wyżywieniem:
kiełbaski, warzywne szaszłyki, tosty z serem,
ketchup, musztarda, pieczywo, napoje.