Gra terenowa „Ziemia 100 lat po końcu świata”
Fabuła gry
Uczestnicy gry zamieniają się w naukowców ze stacji badawczej, którzy wyruszają na Ziemię, aby dowiedzieć się, czy jest ona już zdatna do życia.
Ponieważ wciąż pada radioaktywny deszcz, badacze mają 2 godziny, by wypełnić zlecony raport, zdobyć próbki wody i roślinności i wrócić na swój statek, zanim na ziemię spadnie kolejna fala promieniowania.
Grupa zostanie podzielona na Oddziały, każdy po około 10 osób.
Każdy oddział będzie uczestniczył w grze pod opieką animatora – obecność nauczyciela jest zalecana, ale nieobowiązkowa.
Po upływie wyznaczonego czasu spotkamy się w bazie, aby rozdać dyplomy i podsumować nasze działania. Rozpalimy także ognisko, aby odzyskać siły trudach misji.
Wycieczka przeznaczona jest dla uczniów w wieku 12-15 lat
Gdzie możemy zorganizować grę?
Ośrodek zlokalizowany niedaleko zamku w Ogrodzieńcu, z dużym, ogrodzonym terenem leśnym, własną skałą przygotowaną do wspinaczki oraz mini-zoo z sympatycznymi kozami i przyjaznymi osiołkami.
Położona w pobliżu Krakowa, w otoczeniu malowniczych skał wapiennych Dolinek Podkrakowskich, ogrodzona baza z ogromnym, indiańskim tipi z miejscem na ognisko wewnątrz, trampoliną i zapleczem sanitarnym.
Schronisko Przysłop – Barania Góra
Wybudowane na stoku Baraniej Góry, jednego z najwyższych szczytów Beskidu Śląskiego, niedawno wyremontowane schronisko, oferujące noclegi w komfortowych warunkach i pyszne jedzenie.
Dowolna lokalizacja
Grę możemy przeprowadzić również w Waszej okolicy
lub w dowolnym miejscu, gdzie będziecie spędzać czas podczas wyjazdu, wycieczki czy innego wydarzenia.
Jeśli macie ochotę na wycieczkę wielodniową, w każdym z wymienionych przez nas miejsc chętnie zorganizujemy dla Was również nocleg!
Wycieczka może odbyć się o dowolnej porze roku.
Chętnie zorganizujemy dla Was także transport
(wycena indywidualna).
Koszt udziału za grupę do 15 osób: 990 zł brutto
Koszt udziału a grupę powyżej 15 osób: 55 zł za osobę
Cena zawiera:
– Organizację gry terenowej
– Opiekę 1 animatora na 10 osób
– Dyplomy dla uczestników
– Ognisko z wyżywieniem:
kiełbaski, warzywne szaszłyki, tosty z serem,
ketchup, musztarda, pieczywo, napoje.
Dlaczego warto zdecydować się na naszą grę terenową?
Przede wszystkim jest to świetna okazja, aby móc wcielić się w rolę naszych przodków, którzy na co dzień radzili sobie w ten sposób przed rozwojem technologii. Wśród zadań czeka na uczestników m.in.: naturalne metody filtrowania wody, spotkanie z zielarką i wspólne gotowanie ziołowej herbaty, wspinaczka w celu zdobycia pożywienia, wizyta w dawnym schronie (jaskini) w poszukiwaniu danych czy szyfry i wiadomości w języku dawnych ludzi. Dzieci zdobędą informacje na temat fauny i flory Baraniej Góry, dowiedzą się jakie aspekty przyrody są niezbędne do życia na naszej planecie. A więc przygoda czeka właśnie na Was!