Wycieczki na Baranią Górę

Schronisko „Przysłop” to jedno z naszych ulubionych miejsc na ziemi. Znajduje się ono na stoku Baraniej Góry, jednego z najwyższych szczytów Beskidu Śląskiego. 

Zapraszamy Was tutaj na wycieczki! To miejsce gwarantuje, że będą one udane!

Przedstawione propozycje możemy dowolnie zmodyfikować na Wasze potrzeby. Możemy zorganizować wycieczkę od A do Z lub zająć się tylko atrakcjami programowymi – na pewno się dogadamy! 

Wybierz temat wycieczki najciekawszy dla Was lub

Wycieczki wielodniowe

Schronisko to również doskonała baza na wycieczki wielodniowe. Nie ma tu miejsca na nudę, gdyż się ono w samym sercu Beskidu Śląskiego na stokach Baraniej Góry. Bliskie sąsiedztwo licznych szlaków pieszych sprawia, że jesteśmy idealną bazą wypadową na pobliskie szczyty. To tu bieg rozpoczyna i buduje swój majestat Wisła, najważniejsza z polskich rzek. Schronisko działa w otoczeniu rezerwatu z piękną przyrodą, w pobliżu turystycznych i kulturowych atrakcji Wisły, Ustronia, Koniakowa czy Istebnej.
domek camp

Budynek schroniska pochodzi z 1978 roku, został jednak gruntownie wyremontowany przez obecnych właścicieli. Teraz jego standard jest zdecydowanie bardziej „hotelowy”, niż „schroniskowy”, jednak w powietrzu wciąż czuć atmosferę prawdziwej turystyki górskiej. 

Schronisko posiada 95 miejsc noclegowych.

Noclegi dla wycieczek wyceniane są indywidualnie z uwzględnieniem zniżek grupowych. 

obiad

Schroniskowa kuchnia oferuje pyszne posiłki, z uwzględnieniem wszelakich możliwych potrzeb żywieniowych czy alergii. Tygodniowe, różnorodne wegańskie menu? Nic trudnego! Po prostu ognisko z chlebem i kiełbasą? Też będzie pysznie!

Wycena indywidualna w zależności od potrzeb grupy.

program

Jeżeli nie potrzebujecie noclegu, ale chcielibyście mieć do dyspozycji świetlicę na zajęcia lub jako miejsce odpoczynku, oczywiście jest taka możliwość. 

Cena – od 100 zł netto
 w zależności od potrzebnego Wam w świetlicy sprzętu

Istnieje możliwość transportu bagaży i osób z parkingu „na dole” do schroniska. 

Cena – od 100 zł netto
ustalana indywidualnie, w zależności od pory roku i ilości bagażu 😉